Medaljong samt berlocker hjärtformade

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEDALJONG samt två BERLOCKER, 18k guld, hjärtformade, medaljong, öppningsbar, stämplad K&EC med graverad inskription till insidan, berlock med seedpärla, G Dahlgren & Co, längd ca 1.4-2.8 cm, totalvikt ca 4.1 g

Bruksslitage

536643

2018-04-20