Klubbat för:
3 800 SEK
5 000 SEK
ERIK JÖNSSON (1893-1950): Infarten till Chartres söderifrån, signerad och daterad E Jönsson 1929, olja på duk, ca 33x41 cm
536650
2018-04-19