Byrå gustaviansk stil 1900-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, omkring 1900-talets mitt, gustaviansk stil, Carl Löfving & Söner, fanerad med bl.a. mahogny och jakaranda, centralt motiv med flöjtspelande putto, listverk och dekor av brons, brännmärkt, höjd 85, 94,5x54 cm
Nyckel finns
Bruksslitage
536674
2018-04-21