Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANUND EMANUEL SVENSSON (1859-1941): "S/S Lule", signerad och daterad A Emanuel 1913, olja på duk, ca 60x91 cm
Färgbortfall, duk med bucklor
536684
2018-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här