Fargas fåtöljer 1 par

Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par
Fargas fåtöljer 1 par

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARGAS, fåtöljer, 1 par, bok, Danmark, 1900-talets andra hälft, klädsel i lejongul plysch, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

536729

2018-04-25