Josef Frank

Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, stolar, 1 par, Svenskt Tenn, modell 2025, vittlackerad, ryggpinnar av bambu, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, skador, tyg saknas

536750

2018-04-25