Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Kompositioner, varav en otydligt signerad, 96/100 resp 113/125, serigrafier, tryckta i Selecta Ateljén, ca 40x33 resp 15x16 cm
536754
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här