Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, Karl Andersson, bokhylla "Øresund", 6 sektioner, fanerade i ek, bl.a. moduler med vitrin och skjutdörrar, höjd ca 245, 135x36 cm vardera
Slitage, fanerskador, ytmärken
536770
2018-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här