Cigarettetuier silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CIGARETTETUIER, 2 st., silver, 1900-tal, svenska importstämplar, en med punsad dekor av rosor samt kartuscher, längd ca 10-13 cm, vikt ca 333 g
En med graverat monogram samt invändig gåvogravyr
536781
2018-04-20