Cigarettetuier silver

Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver
Cigarettetuier silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CIGARETTETUIER, 2 st., silver, 1900-tal, svenska importstämplar, en med punsad dekor av rosor samt kartuscher, längd ca 10-13 cm, vikt ca 333 g

En med graverat monogram samt invändig gåvogravyr

536781

2018-04-20