Brasställ

Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ
Brasställ

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSTÄLL, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, mässing, bestående av: fyrtång, eldspett, askskyffel, höjd ca 65 cm

Smärre slitage

536809

2018-04-22