Joan Miro färgetsning

Joan Miro färgetsning
Joan Miro färgetsning
Joan Miro färgetsning
Joan Miro färgetsning
Joan Miro färgetsning
Joan Miro färgetsning
Joan Miro färgetsning
Joan Miro färgetsning
Joan Miro färgetsning
Joan Miro färgetsning

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): "Nous avons", färgetsning, signerad och numrerad V/XV, utförd 1959, Japon ancien, 14,2 cm x 41,2 cm

LITTERATUR:
Dupin 255

536822

2018-05-09