Joan Miro litografi

Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi
Joan Miro litografi

Klubbat för:

18 500 SEK

20 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Album 19, pl. 7, färglitografi, 1961, signerad och numrerad M. 13/75, S. 51 x 66,5 cm

LITTERATUR:
Cramer 70
Maeght 250

Blekt

536823

2018-05-09