Klubbat för:
37 000 SEK
20 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Clown, färgoffsetlitografi, 1962, signerad och numrerad Picasso 79/200, på Arches papper, S 65x50,4 cm
Blekt, veck
536824
2018-05-09