Gianni Versace, "Rave", vas, Venini 1999

Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,
Gianni Versace,

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIANNI VERCACE, "Rave", vas, Venini, Italien 1999, grön glasmassa, dekor av slingor i relief i rött och rosa, signerad Vercace venini 1999/126, höjd 38 cm

För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se

två påklippta band med lagning

536829

2018-05-08