Byrå med stenskiva
2018-04-19
536871
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ MED STENSKIVA, 1900-tal, invändigt med 8 lådor med inredning för bestick, höjd 89, 113x55 cm
smärre slitage