Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
FRANZ VON DEFREGGER (Österrike, 1835-1921), tillskriven: Interiör med musicerande tyrolare, olja på duk, 90x73 cm
Ytslitage, avslag på ramen
536889
2018-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här