Franz von Defregger

Franz von Defregger
Franz von Defregger
Franz von Defregger
Franz von Defregger
Franz von Defregger
Franz von Defregger
Franz von Defregger
Franz von Defregger

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

25 000 SEK

FRANZ VON DEFREGGER (Österrike, 1835-1921), tillskriven: Interiör med musicerande tyrolare, olja på duk, 90x73 cm

Ytslitage, avslag på ramen

536889

2018-04-21