Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
CARL THORE (Sigurd Lindkvist), taklampa, "Le Monde", Granhaga Metallindutri, guleloxerad aluminium, höjd ca 33 cm, diam ca 39 cm
repor, slitage
536895
2018-04-22