Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KORS, 1800-tal, grekiskt-ortodox, förgylld vitmetall, filigranarbete med emalj, fasetterade glasstenar, odlade pärlor och koraller, höjd ca 25 cm
536908
2018-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här