Bengt Olssons samling

Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling
Bengt Olssons samling

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KORS, 1800-tal, grekiskt-ortodox, förgylld vitmetall, filigranarbete med emalj, fasetterade glasstenar, odlade pärlor och koraller, höjd ca 25 cm

536908

2018-05-17