Stolar brunbetsade
2018-04-19
536916
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, troligen Gemla, brunbetsade, sitthöjd ca 46 cm
Slitage