Stig "Slas" Claesson Stockholmsbilder
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): (1-6) Stockholmsmotiv: 1.Norrström, 2.Birger Jarlsgatan, 3.Tegelviken, 4. Bastugatan 32, 5. Vasabron, 6. Nybroplan signerade och daterade Stig Claesson -69, numrerade 219/300, färgserigrafier, ca 34x49 cm vardera
536917
2018-04-22