Kaffekanna Ludwigsburg

Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg
Kaffekanna Ludwigsburg

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

KAFFEKANNA, porslin, Tyskland, 1700-tal, rokoko, Ludwigsburg Porslinsmanufaktur, polykromt bemålad, dekor av blomsterbukett samt strödda blommor, lockknopp i form av ros, märkt med tillverkare, höjd ca 22,5 cm

Lagningar

536925

2018-04-19