Simens industilampa

Simens industilampa
Simens industilampa
Simens industilampa
Simens industilampa
Simens industilampa
Simens industilampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMENS INDUSTRILAMPA, 1900-talets första del, aluminium och grönlackerad metall, höjd ca 59, diameter 56 cm

Smärre skador

536926

2018-04-22