Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, grön glasmassa, signerade Orrefors RD 1480, höjd exkl lampsocklar ca 43 cm
En sockel lös, undersida med ytrepor
536931
2018-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här