Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYST, 18/1900-tal, marmor, föreställande Shakespeare, höjd ca 54 cm
Smärre nagg, gulnad
536934
2018-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här