Bengt Olssons samling
2018-05-17
536934
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYST, 18/1900-tal, marmor, föreställande Shakespeare, höjd ca 54 cm
Smärre nagg, gulnad