Gösta Werner oljemålning

Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning
Gösta Werner oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): Kustlandskap, monogramsignerad GW, olja på pannå, ca 56x40 cm

536957

2018-04-19