Klubbat för:
11 500 SEK
10 000 SEK
ELLEN TROTZIG (1878-1949): Motiv från Österlen, signerad och daterad Ellen Trotzig 24, olja på duk, ca 93x100 cm, osignerad målning a tergo
536958
2018-04-19