Ellen Trotzig oljemålning

Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

10 000 SEK

ELLEN TROTZIG (1878-1949): Motiv från Österlen, signerad och daterad Ellen Trotzig 24, olja på duk, ca 93x100 cm, osignerad målning a tergo

536958

2018-04-19