Ikoner 18/1900-tal

Ikoner 18/1900-tal
Ikoner 18/1900-tal
Ikoner 18/1900-tal
Ikoner 18/1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKONER, 2 st, 18/1900-tal, Ryssland, oljetryck, kyrkofader, rizza i delvis förgylld metall, ca 23x17 cm repektive olja på pannå, ca 22x17 cm

Slitage, skador

536960

2018-04-19