Reklamskylt Usa

Reklamskylt Usa
Reklamskylt Usa
Reklamskylt Usa
Reklamskylt Usa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMSKYLT, 1900-talets andra hälft, Usa, litograferad plåt, Marine, märkt "Press sign Co ST. Louis", ca 91 x 60,5 cm

Slitage färgbortfall, märken

536963

2018-04-19