Joseph Cajetan 11 kopparstick
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEPH CAJETAN, 11 handkolorerade kopparstick, ca. 1850-tal, ur tidningen Wiener Theaterzeitung utgiven 1806-1860, planscher nr. 57, 61, 68, 74, 81, 94, 101, 103, 104, 105 samt en onumrerad, ramstorlek 30,5x23,5 cm
536964
2018-04-19