Joseph Cajetan 11 kopparstick

Joseph Cajetan 11 kopparstick
Joseph Cajetan 11 kopparstick
Joseph Cajetan 11 kopparstick
Joseph Cajetan 11 kopparstick
Joseph Cajetan 11 kopparstick
Joseph Cajetan 11 kopparstick

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEPH CAJETAN, 11 handkolorerade kopparstick, ca. 1850-tal, ur tidningen Wiener Theaterzeitung utgiven 1806-1860, planscher nr. 57, 61, 68, 74, 81, 94, 101, 103, 104, 105 samt en onumrerad, ramstorlek 30,5x23,5 cm

536964

2018-04-19