Pop & Rock - Reklamskylt Chesterfield

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMSKYLT, 1900-talets mitt, Usa, Litograferad plåt, Chesterfield Cigarettes, ca 75,5 x 60 cm

Bruksslitage, bucklor

536968

2018-05-31