Pop & Rock - Reklamskylt Double Cola

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMSKYLT, 1900-talets mitt, Usa, litograferad plåt, Double Cola, märkt "Copyright 1946 The Double Cola Company Chattanooga Tenn. DC-4-46", 56 x 71 cm

Bruksslitage, repor, bucklor

536971

2018-05-31