Andrej Jegorov oljemålning

Andrej Jegorov oljemålning
Andrej Jegorov oljemålning
Andrej Jegorov oljemålning
Andrej Jegorov oljemålning
Andrej Jegorov oljemålning
Andrej Jegorov oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDREJ JEGOROV (1878-1954): "Reval, Tallinn", signerad A. Jegorov, olja på pannå, ca 43x29 cm

536976

2018-04-19