Huggare flottan m/1885 Vapen

Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen
Huggare flottan m/1885 Vapen

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGGARE, flottan, m/1885 för underofficer, nummerriktig 670, portapé, klinga med blodränna stämplad E. Svalling Eskilstuna, balja i svärtat läder med beslag i mässing numrerad, längd 68 cm

Slitage. Baljan med stukning

536985

2018-10-22