Erna Langlet Oljemålning

Erna Langlet Oljemålning
Erna Langlet Oljemålning
Erna Langlet Oljemålning
Erna Langlet Oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNA LANGLET (född 1933): "Och blommorna kolnade", signerad och daterad Erna Langlet -87, olja på duk, ca 92x88 cm

536987

2018-04-24