Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS RAMSTEDT (född 1953): "Rotation", akryl på duk, signerad och daterad Ramstedt 88, ca 70x90 cm
536988
2018-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här