Lars Ramstedt Akryl på duk

Lars Ramstedt Akryl på duk
Lars Ramstedt Akryl på duk
Lars Ramstedt Akryl på duk
Lars Ramstedt Akryl på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS RAMSTEDT (född 1953): "Rotation", akryl på duk, signerad och daterad Ramstedt 88, ca 70x90 cm

536988

2018-04-24