Stolar gustaviansk provins
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, 1800-talets början, gustaviansk proivins, genombruten ryggbricka med kopplat spjälknippe, kannelerade ben, bemålade i vitt samt guld, sitthöjd ca 46 cm
Senare bemålade, slitage
536999
2018-04-21