Stolar gustaviansk provins

Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins
Stolar gustaviansk provins

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-talets början, gustaviansk proivins, genombruten ryggbricka med kopplat spjälknippe, kannelerade ben, bemålade i vitt samt guld, sitthöjd ca 46 cm

Senare bemålade, slitage

536999

2018-04-21