Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANCESCA MASCITTI LINDH, väggrelief, keramik, Arabia, Finland, 1960-tal, växtmotiv, stämpelmärkt i godset, signerad F. Lindh, ca 30x39 cm
537001
2018-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här