Francesca Mascitti Lindh Arabia

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCESCA MASCITTI LINDH, väggrelief, keramik, Arabia, Finland, 1960-tal, växtmotiv, stämpelmärkt i godset, signerad F. Lindh, ca 30x39 cm

537001

2018-04-20