Jordglob 1930-tal

Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal
Jordglob 1930-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB, 1930-tal, Prof dr Krauses Nya Handels- samfärdsglob, Paul Räth, fot med kompass, höjd 66 cm

Bruksslitage

537019

2018-04-20