Spegel med konsolbord nyrenässans
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i mahogny, konturerad stenskiva, konsolbordet märkt CE Jonsson Snickare 1885, spegelns mått ca 225x95, konsolbordets mått höjd 42, 96x35 cm
Lös kröndel medföljer, enstaka dekorbit saknas, smärre skador
537035
2018-04-20