Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ELISABETH BLOMSTEDT född Lagercrantz (1800-tal): Skogsmotiv med flicka, monogramsignerad EL, akvarell, ca 18x23 cm
537036
2018-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här