Bordsur med dekorationselement
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, BORDSDEKORATIONER, 1 par, omkring 1900-tal, svart sten med beslag i mässing, urtavla med romerska siffror, urets höjd ca 30, 30x12 cm, nyckel finns
Lösa delar medföljer, nagg, slitage
537049
2018-04-20