Bordsur med dekorationselement

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, BORDSDEKORATIONER, 1 par, omkring 1900-tal, svart sten med beslag i mässing, urtavla med romerska siffror, urets höjd ca 30, 30x12 cm, nyckel finns

Lösa delar medföljer, nagg, slitage

537049

2018-04-20