Hängskåp 1700-tal senbarock

Hängskåp 1700-tal senbarock
Hängskåp 1700-tal senbarock
Hängskåp 1700-tal senbarock
Hängskåp 1700-tal senbarock
Hängskåp 1700-tal senbarock
Hängskåp 1700-tal senbarock
Hängskåp 1700-tal senbarock
Hängskåp 1700-tal senbarock

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-tal, senbarock, ek, förgyllda, höjd ca 62, 52x20 cm, nyckel medföljer

Renoverat, kompletterat, sprickor, dörrlucka med skada/lös del

537054

2018-04-20