Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FÅTÖLJ, Sverige, 1940-50-tal, assymetrisk form, ben i bonad björk, klädd i kretongtyg, höjd 80, sitthöjd 40 cm
Mindre slitage
537065
2018-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här