Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal

Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal
Fåtölj, Sverige, 1940-50-tal

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FÅTÖLJ, Sverige, 1940-50-tal, assymetrisk form, ben i bonad björk, klädd i kretongtyg, höjd 80, sitthöjd 40 cm

Mindre slitage

537065

2018-05-09