Kagge i form av vintunna
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KAGGE, 1800-talets slut, troligen England, i form av vintunna, ovansida med lock, med dekor av lysterglaserade vinrankor i relief, majolika, höjd ca 33 30x22 cm
Kuntoraportti
Smärre skador
537069
Päivämäärä:
2018-04-20