Kagge i form av vintunna

Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna
Kagge i form av vintunna

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KAGGE, 1800-talets slut, troligen England, i form av vintunna, ovansida med lock, med dekor av lysterglaserade vinrankor i relief, majolika, höjd ca 33 30x22 cm

Kuntoraportti

Smärre skador

537069

Päivämäärä:

2018-04-20